Koronavirus Info

Aleš Zich

Aleš Zich

Ojetiny prověřujeme průběžně.

Vážení přátelé, i v této neobvyklé době jsme tu pro vás. Stále jsme připraveni provést kontrolu vámi vybraného ojetého vozu před jeho koupí.

Dovoz vozu po prověrce až k Vám.

Vzhledem k aktuální situaci s omezením pohybu osob po České republice nově nabízím možnost dovozu po úspěšné prověrce ojetiny k Vám. Kompletní proces výběru, prověření, zakoupení a přistavení vozu až k Vám lze nyní tedy provést zcela bez Vaší osobní účasti.

Ceny této služby se liší dle aktuálních podmínek a stanovují se vždy dohodou podle situace.

Při všech činnostech přitom dodržujeme všechny platné nařízení, předpisy a bezpečnostní opatření.😷 Některé autobazary jsou sice po některá období nuceny zavřít své pobočky, většina z nich však nabízí prodej svých vozidel on-line s jejich přistavením před provoznu, některé až přímo před váš dům. S dodržením platných bezpečnostních zásad umožňují před samotnou koupí vozu jeho prohlídku a testovací jízdu. Soukromý nákup a prodej vozidel také průběžně funguje.🚗
Jsme tedy schopni Vám poskytnout naši službu prověření vozu před jeho koupí ve stejné kvalitě jako v období před tzv. Koronakrizí.👌 Prověřujeme celkový stav automobilu kdykoliv a kdekoliv „na ulici“. Jak je to možné❓ Protože si vozíme veškeré vlastní mobilní vybavení, které k prověření vozu potřebujeme = zvedák, montérky, karimatku, nářadí i elektronickou diagnostiku.
Těšíme se tedy na vás. Kvalitní službu prověření stavu ojetého vozidla od nás obdržíte v nezměněné kvalitě. 👍🙂🤝
A nyní Vám můžeme prověřený vůz rovnou i dovézt.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Objednávka služeb

Videoprůvodce koupí ojetiny