Reference

Naše další aktuální reference můžete najít na Google a na naší Facebookové stránce.

Herec a režisér Braňo Holiček

Braňo je naším dlouholetým zákazníkem. Jaké kousky už jsme spolu nakoupili a proč je s námi už tak dlouho? Mrkněte na video:

Mazda 6, 2009, 2,0i, 140.000 km

Děkujeme za pomoc při výběru auta Mazda 6. Ačkoli sami jezdíme na motorkách, v autech se nevyznáme a proto jsme raději při výběru auta poprosili o radu odborníky. Auto AZ Consulting jsme našli na internetu a vybrali si jej jako poradce především pro jeho kladné recenze. Po spolupráci s Auto AZ Consulting jsme si ověřili, že recenze byly pravdivé. Přístup je profesionální, komunikace svižná a mechanik nám vyšel maximálně vstříc při domluvě termínu osobní prohlídky auta, která byla ve finále velice důkladná. Doufáme, že nám bude autíčko dobře sloužit.

Lucie Šafarčíková

Citroën C4, 1,6Hdi, Cactus

Oceňujeme mimořádně profesionální přístup pana inženýra Zicha a bezproblémové jednání. Prohlídka vozu byla vyřízena obratem, v průběhu jednoho dne. Zpráva z prohlídky vozu obsahuje všechny důležité informace a také fotodokumentaci. Službu prověření vozu od pana Ing. Zicha doporučujeme pro každého kdo kupuje vůz.

Bc. Tomáš KarlovskýLucrum Credit Czech s.r.o.

Škoda Rapid 1,6Tdi, 2014, 126.000 km

Auto AZ byla skvělá volba. Jsou to profíci a pomohli mi krásně zkontrolovat vybírané auto. Kontrolují detaily, kterých bych neměl šanci si všimnout jako naprostý laik. Auto bylo shledané ve velmi dobrém stavu a tak i nadále funguje. Maximální spokojenost a určitě bych využil příště znovu!
Lukáš Zahrádka

Ford Focus mk3 1,6Tdci, 2013, 159.000 km

Skvělá a profesionální činnost při posuzování ojetých vozů. Naprosto korektní přístup a férové jednání. Využil jsem jejich asistenci při koupi již druhého auta a mohu tuto firmu všem vřele doporučit.

 Jiří Kolda

Ford Focus mk3 2,0Tdci po najetí 63tis.km od kontroly před koupí

ford_focus_mk3_kombi

S Focusem vybraným s Alešem Zichem z Auto AZ Consulting jsem spokojený, vzhledem ke svým vlastnostem plní kompletně to, co jsem od něj očekával (výkon a pohodlí na dlouhých trasách do Rakouska a zpět). A to aniž bych musel investovat do neočekávaných oprav. Po panem Zichem při kontrole vozu před koupí předvídané výměně a úpravě brzd, tj. nové destičky, nové zadní kotouče, stočení předních kotoučů, následovaly již jen investice do spotřebního materiálu. Aktuálně v listopadu 2016, 16 měsíců od koupě je můj nájezd za tu dobu 64tis. km a auto má najeto celkem 211tis.km. Při nákupu dalšího ojetého vozu budu určitě opět kontaktovat Vás, neboť nemám důvod měnit výbornou službu. Při další výměně vozu se tedy určitě ozvu.

Tomáš Svoboda, Praha

Děkujeme, takovéto zprávy o bezproblémovém používání vozu během 64 tis.km od koupě a s celkovým nájezdem  211 tis.km jsou skvělá zpětná vazba jak pro naši službu tak pro potenciální kupce podobných aut.

Dopis od Iriny po nákupu Hyundai i30

dav

Rozhodla jsem se koupit si svůj první ojetý vůz. Po delší době, kdy jsem hledala auto sama jsem pochopila, že ojeté auto v dobrém technickém stavu může být docela problém koupit bez něčí pomoci. Viděla jsem hodně izerátů na vozy, které ani reálně neexistují a taky jsem si uvědomila, že nechci riskovat stočené km nebo špatný  technický stav. Na webu totiž z mého pohledu všechna auta vypadala hezky.

Surfovala jsem tedy po internetu a hledala články, které poskytují rady při nákupu ojetých aut.

Na jednom známém serveru jsem našla článek o nákupu ojetin, který napsal Aleš Zich. Našla jsem si o něm a jeho společnosti Auto AZ Consulting další informace a rozhodla se využít jeho pomoc.

Po prvním telefonu a emailové komunikaci jsem měla za 2 dny nabídku na 5 zajímavých aut. Vybrala jsem to nejhezčí a potkali jsme se u prodejce. Aleš Zich ověřil a důkladně zkontroloval technický stav vozidla i jeho historii. Sám prodejce auta byl docela překvapen tak důkladnou kontrolou. Zkušební jízda, funkce každého tlačítka, chování motoru i celého auta v různých jízdních režimech, prohlídka podvozku (neměli volný zvedák, tak si ho Aleš Zich zvedl svým ručním zvedákem a v montérkách ho zespodu celé prohlédl).

Díky Auto AZ Consulting  mám 100% prověřené, zkontrolované a moc pěkné auto. Drobné vady nalezené panem Zichem opravil prodejce ještě před předáním vozu. V Auto AZ mi pomohli i s pojištěním a poradili aktivně ohledně převodu auta, když se vyskytlo pár zádrhelů. Ušetřila jsem hodně času, nervů a peněz při využití pomoci pana Aleše Zicha.

Kromě výběru skvělého auta, ze kterého mám radost jsem navíc dostala průběžně velkou podporu a hodně rad, které mi pomůžou se orientovat při provozu auta i v budoucnosti.

Jsem maximálně spokojená s využitím služeb Auto AZ Consulting a doporučuji je každému, kdo chce koupit ojetý vůz a mít jistotu o jeho technickém stavu.

Aleši, děkuji mnohokrát za pomoc a vím, že i příště zavolám Vám, až budu kupovat další auto.

Irina Fillipova

Děkujeme Irino, jsme rádi, že jste s našimi službami spokojená 🙂

NÁKUP RODINNÉHO MPV CITROËN C4 GRAND PICASSO

Citroën_C4_Grand_Picasso_01

S vidinou budoucí rodiny jsme s manželkou plánovali koupi rodinného vozu. Jako laici jsme si sami vyhlédli VW Touran v jednom z největších autobazarů a a pana Zicha jsme přizvali k jeho technické kontrole. Na té pan Zich zjistil, že je auto bourané (což nebylo uváděné), najeté kilometry se daleko lišily od pravdy a auto se ukázalo v celkově dost žalostném stavu, což bychom jako laici i po zkušební jízdě nepoznali. Vůz jsme tedy nekoupili a společně s panem Zichem jsme se ještě ten den pustili do hledání obdobného vozu po jiných autoservisech v ČR a jeho know-how pro nás bylo neocenitelné. Díky zkušenostem pana Zicha jsme rychle našli spolehlivý bazar, který inzeroval širokou nabídku VW Touran a i jiných MPV vozů a dle doporučení pana Zicha se jedná o jeden z nejférovějších autobazarů v ČR. A skutečně tomu tak bylo. Po příjezdu a kontrole auta vše sedělo jak mělo, pan Zich nenalezl žádné zásadní chyby a vyjednal nám i drobnou slevu. Pan Zich nám pomohl ušetřit desetitisíce a mnoho nervů, takže je zcela jasné, že se na něj obrátíme i s příští koupí vozu v budoucnu. A to že jsme nakonec nekoupili VW Touran ale Citroën C4 Grand Picasso hodnotíme zpětně jenom pozitivně a celý příběh si můžete přečíst zde:
zbysek-nadenik-2
Zbyšek Nádeník, Praha.

Děkuji manželům Nádeníkovým za příjemnou spolupráci i za tuto referenci.  Aleš Zich

DOVOZ AUDI A3 DSG PŘED NĚKOLIKA LETY A NYNÍ ZÁNOVNÍHO LAND ROVERU RANGE ROVER

Pan Zich je veliký a ojedinělý profesionál ve svém oboru se kterým je radost spolupracovat.
První auto které jsem s ním kupovala před pár lety v Německu – Audi A3, r.v. 2004 dodnes šlape jako hodinky
Audi A3 DSG
a nedávno panem Zichem z Německa dovezený Range Rover, r.v. 2015 je také perfektní a na českém trhu za podobnou cenu naprosto nesehnatelný.
img_1314

Land Rover Range Rover 2015

Spolupráce s panem Zichem byla pokaždé naprosto bezproblémová a vždycky se přizpůsobil našim aktuálním potřebám a časové vytíženosti a udělal vše proto aby jsme s nákupem ojetého vozu měli co nejméně starostí před koupí, během koupě a také po koupi. 
 
Velice doporučuji všem kteří chtějí poznat milého člověka, ušetřit spousty pěněz a nemít s koupí vozu žádné vrásky. 
 
Ještě jednou moc díky.
 
Vaše věrná zákaznice.
 
Radka J. 

Děkuji Radce za příjemnou referenci i opakovanou spolupráci. Aleš Zich

Na našem facebooku naleznete krátký článek o nákupu tohoto krásného Land Roveru Range Rover: https://www.facebook.com/AutoAZconsulting

 

VYHLEDÁNÍ A PROVĚŘENÍ SPECIÁLNÍHO VOZU NA ZAKÁZKU

Díky Aleši ZichovI jsem si pořídil Porsche Boxster z první série, tedy 13 let staré auto bez jakékoliv poruchy. Nejen, že mi byl k ruce během několik měsíců trvajícího hledání toho správného vozu, kdy jsme téměř pravidelně spolu probírali nové nabídky. Následně mi dokázal vůz bez zbytečných výdajů na dálku prověřit, komunikoval za mě, jak s bazaristy tak majitely a ušetřil mi čas i peníze. Když se nakonec objevilo to pravé auto, trpělivě vyjednával s poněkud potrhlým původním majitelem. Dokonale se orientoval, jak během prohlídky vozu, kdy se mu podařilo cenu snížit, tak i během podpisů převodních smluv a na německých úřadech.
Díky jeho profesionalitě byla výsledná cesta pro auto do Německa, spíše výletem než mořením se.

Petr Švihel, Praha

VYHLEDÁNÍ OJETINY NA KLÍČ

Potřebovala jsem vyměnit dvanáct let starou felicii, která byla víc v servisu než na silnici, za novější a spolehlivější “ojetinu”. Tři měsíce jsem se ptala na názory nejrůznějších přátel, příbuzných a známých: na nákup ojetého auta má názor každý, ať je to chirurg, zedník, nebo programátor, ale doopravdy se v tom vyzná málokdo. Našla jsem si na internetu firmu Auto AZ Consulting, zadala jsem objednávku a do týdne jsem měla auto, které vyhovovalo mým požadavkům. Bez nervů, bez obíhání bazarů, bez pocitu, že se mě někdo snaží vzít na hůl. Pan Zich mi vůz nejen vytipoval, prověřil a dojednal slevu, ale ještě poradil s registrací a zařídil pojištění. Auto je přesně takové, jaké říkal, že je, a já jsem maximálně spokojená.

Petra Diestlerová, Praha

KOUPĚ VOZU ŠKODA OCTAVIA II

Na Auto AZ Consulting jsem dostal doporučení od známého, který také využil jejich služeb a protože byl spokojený, doporučil tyto služby i mě. Já osobně automobilům nerozumím a tak jsem nechtěl riskovat koupi, po které bych byl jistě zklamaný. Chtěl jsem škodu Octavii a tak jsem oslovil pana Zicha a ihned se vše rozběhlo, dostal jsem nabídku několika vozů. Jakmile jsem si vybral, ihned se domlouvala návštěva v autobazaru, kde jsem osobně nemohl být a tak pan Zich vzal vše na sebe a já si jen pro vůz dojel a odvezl si jej. Protože jsem časově velice vytížen, pomohl pan Zich auto vyhledat, odborně otestovat a také vyřešit administrativní úkony, které následují po samotné koupi automobilu. Se službami jsem velice spokojen.

Tomáš Gurka, Praha

VYHLEDÁNÍ FORDU MONDEO NA KLÍČ

Měnili jsme kvůli prckovi auto za kombíka, a přestože jsme chtěli mladšího „bazaristu“(rozuměj auto z bazaru) bylo to rychle, bez nervů, spolehlivě a zaručeně kvalitní kousek za luxusní cenu! Já na to totiž mám už pár let AUTO AZ. Výměna vozového parku je pro mě otázkou jednoho telefonu, jedné kávy a pár korun navíc, který se ale rozhodně vyplatí. Nebo vy poznáte, že má auto stočený tachometr, bourané a opravené dveře, že tam něco nesedí či bylo zbořené dotažené do čech? Já tedy ne. A odmítám někomu dělat kavku. A navíc mi v AUTO AZ zkontrolují nejen auto a jeho minulost, ale i smlouvu a zajistí veškeré administrativní věci kolem převodu a pojištění.

Chcete vyměnit auto nebo přivézt lepší kousek tzv. z venku? Spolehněte se plně na AUTO AZ. Za tuhle radu nemám honorář! Radím vám stejně, jako radím svým kamarádům. Protože AUTO AZ je prostě k nezaplacení!

Laďka Něrgešová, moderátorka, herečka

NÁKUP VOLVA V50, STÁŘÍ 3-5LET, DIESEL

Našel jsem si na internetu nabídku 5 letého vozu Volvo V50 2,0D s najetými 90tis.km Automobil měl být v perfektním stavu a s garancí počtu ujetých km. Aleš Zich při prověrce na místě však zjistil, že auto mělo poškozený interiér, vůle v podvozku, vadné ložisko v kole a různé další nedostatky. Většinu z těchto nedostatků bych sám neodhalil. Ve spolupráci s Auto AZ Consulting jsme vyhledali vůz v Německu, pan Zich ho osobně prověřil a také snížil kupní cenu. Automobil přivezli do ČR, přihlásili do provozu a já už jen spokojeně jezdím s autem, které vypadá i funguje jako nové.

Jiří Havránek, Opava

NÁKUP ŠKODY SUPERB S AUTOMATEM

Auto AZ Consulting jsem si vyhledal přes internet. Automobilům nerozumím a nechtěl jsem riskovat špatnou koupi. Při prohlídce prvního vozu pan Zich zjistil, že automobil byl havarovaný, byla měněna celá zadní náprava, při zkušební jízdě se projevily různé vůle na uložení motoru a převodovky. Auto jsem tedy nekoupil. Druhý pokus byl úspěšný. Na voze nebyly shledány závažnější nedostatky. Našly se však důvody k dojednání slevy. Nakonec jsem zaplatil celkově méně, než za první automobil a mám vůz, u kterého se nemusím bát nemilých překvapení.

Martin Andraško, Praha

DOVOZ VOLVA XC90 NA OBJEDNÁVKU

Mám rád kvalitní automobily a rád s nimi jezdím. Nebaví mne však automobil shánět a cokoliv kolem něj zařizovat. V Auto AZ Consulting jsem zadal parametry vozu s cenovou hladinou. Pak už jsem jen odsouhlasil vytipovaný kus. Vůz mi za pár dní předali přihlášený do provozu v ČR a navíc výhodně pojištěný. Takový kompletní servis je přesně to, co potřebuji a vyžaduji. V Auto AZ Consulting jsem ho dostal.

František Petrášek, Praha

DOVOZ NOVÉ HONDY ACCORD

Dostal jsem doporučení na Auto AZ Consulting od svého známého, který měl s touto firmou dobrou zkušenost. Vyhledali Accorda za cenu, kterou jsem nedosáhl ani po 3 měsících hledání a poptávání. Zajistili veškeré papírování, asistenci při koupi vozu v zahraničí i jeho dopravu do ČR. Odpověděli mi v průběhu akce na všechny otázky, které jsem měl. Vlastně jsem se kromě výběru vozu a jeho výbavy nemusel už o nic starat. Nákup nového auta s Auto AZ Consulting mohu vřele doporučit.

Petr Jiříček, Praha

NÁKUP ZÁNOVNÍHO FORDU FOCUS Z BAZARU V ČR

Před nákupem svého prvního vozu jsem požádal kamaráda o radu, kdo by mi s tím mohl pomoci. Dostal jsem doporučení na pana Zicha z Auto AZ Consulting. Nechtělo se mi auto hledat, tak jsem i to zadal firmě Auto AZ Consulting. Nabídli mi několik alternativ, z nichž jsem si vybral. Vybraný vůz prošel jejich odbornou prověrkou bez potíží. Dojednali všechny další formality, vůz u prodejce vyzvedli, zajistili potřebné přezutí pneumatik i přihlášení na mou osobu v registru vozidel. S vozem i službami Auto Az Consulting jsem velmi spokojen.

Miloš Klapal, Praha