Reference

Herec a režisér Braňo Holiček

Braňo je naším dlouholetým zákazníkem. Jaké kousky už jsme spolu nakoupili a proč je s námi už tak dlouho? Mrkněte na video:

Mazda 6, 2009, 2,0i, 140.000 km

Děkujeme za pomoc při výběru auta Mazda 6. Ačkoli sami jezdíme na motorkách, v autech se nevyznáme a proto jsme raději při výběru auta poprosili o radu odborníky. Auto AZ Consulting jsme našli na internetu a vybrali si jej jako poradce především pro jeho kladné recenze. Po spolupráci s Auto AZ Consulting jsme si ověřili, že recenze byly pravdivé. Přístup je profesionální, komunikace svižná a mechanik nám vyšel maximálně vstříc při domluvě termínu osobní prohlídky auta, která byla ve finále velice důkladná. Doufáme, že nám bude autíčko dobře sloužit.

Lucie Šafarčíková

Citroën C4, 1,6Hdi, Cactus

Oceňujeme mimořádně profesionální přístup pana inženýra Zicha a bezproblémové jednání. Prohlídka vozu byla vyřízena obratem, v průběhu jednoho dne. Zpráva z prohlídky vozu obsahuje všechny důležité informace a také fotodokumentaci. Službu prověření vozu od pana Ing. Zicha doporučujeme pro každého kdo kupuje vůz.

Bc. Tomáš KarlovskýLucrum Credit Czech s.r.o.

Škoda Rapid 1,6Tdi, 2014, 126.000 km

Auto AZ byla skvělá volba. Jsou to profíci a pomohli mi krásně zkontrolovat vybírané auto. Kontrolují detaily, kterých bych neměl šanci si všimnout jako naprostý laik. Auto bylo shledané ve velmi dobrém stavu a tak i nadále funguje. Maximální spokojenost a určitě bych využil příště znovu!

 
Lukáš Zahrádka

Ford Focus mk3 1,6Tdci, 2013, 159.000 km

Skvělá a profesionální činnost při posuzování ojetých vozů. Naprosto korektní přístup a férové jednání. Využil jsem jejich asistenci při koupi již druhého auta a mohu tuto firmu všem vřele doporučit.


Jiří Kolda