Aleš Zich - vybírám pěkná auta pro Vás ...

Stabilní základ se zárukou kvality tomu v průběhu času dává:


Aleš Zich

Mou hlavní činností od počátku Auto AZ je již skoro 23 let prověřování a kontrola technického stavu ojetých vozidel před koupí. K tomu zároveň průběžně rozvíjím a objevuji další aktivity v rámci činnosti pod názvem Auto AZ. Aktuálně využívám mnohlatelé zkušenoti a kontakty s dalšími specialisty z oblasti obchodu s automobily a servisní péče o ně. O auta se aktivně zajímám už od dětství. Rodinnou Škodovku „stodvacítku“ jsem průběžně rozebíral a zase skládal už od 12ti let. Tehdy jsme s klukama řešili, kolik má které auto „na tacháči“ a jestli je lepší Škoda 120 L, LS nebo GLS. Protože mě to bavilo, učil jsem se všechna svoje auta od první Škody 100 koupené v 15ti letech přes VW, Dacii a Citroën opravovat co nejvíce sám. Na potkání jsem seřizoval ventily a předstih každému, kdo mě ke svému autu pustil. Těšilo mě, když měl pak motor lepší zvuk i zátah. Časem jsem při studiu střední automobilové školy a poté i vysoké technické školy se zaměřením na konstrukci vozidel dospěl k tomu, že jsem provozoval vlastní autodopravu a autoservis. V tomto období jsem nasbíral pro mne velmi cenné zkušenosti s diagnostikou vozidel a zjišťováním původu, příčin a souvislostí jejich poruch. V dalších letech jsem vystudoval technické znalectví v oboru analýza silničních nehod, oceňování vozidel a strojů. V roce 2000 pak vznikl nápad na zavedení profesionální služby prověřování a kontroly ojetých aut před koupí. Tak vznikl projekt Auto AZ (dříve Auto AZ Consulting), skrze který dodnes realizuji svou chuť pomáhat a asistovat při koupi ojetých automobilů s jasnou historií, skutečným počtem najetých kilometrů a všemi informacemi o technickém stavu, které jsou důležité pro Vaše rozhodnutí o jeho nákupu. Věřím, že budete se službami a produkty Auto AZ spokojeni a přinesou Vám vysokou přidanou hodnotu.

Těším se s Vámi na viděnou.  Aleš Zich

V rámci Auto AZ  – kontroly ojetých aut před koupí
realizuji zájem o automobily a chuť bezpečně provádět klienty bouřlivými vodami obchodu s ojetými auty. Pomohu Vám lépe se orientovat při nákupu, servisu i prodeji ojetého auta.
Mnoho zákazníků Auto AZ za poslední dvě desetiletí koupilo ojetý automobil snadno, rychle a za nejlepší možnou cenu. Podívejte se na reference. Také vy si takto můžete pořídit svůj vysněný ojetý vůz. S minimálním rizikem a velmi pohodlně. Těším se na spolupráci.

Objednávka služeb

Videoprůvodce koupí ojetiny