Prověřili jsme zajímavou raritku – Ford Mondeo Kombi 2,5 Duratec

Admin

Admin

Tak tenhle kousek si nemůžeme nechat pro sebe. A náš klient se má rozhodně čím pochlubit. Před pár dny jsme spolu totiž vybrali Ford Mondeo s poměrně vzácným benzínovým pětiválcem o objemu 2,5 litru a turbem navrch. Takových kousků na trhu ojetin moc nenajdete a v tomhle případě nám hrály do karet ještě další okolnosti.

1) Auto je po prvním majiteli, který o něj očividně důsledně pečoval. Přestože má najeto téměř 210 tisíc kilometrů, motor šlape jako hodinky a spokojeně vrní. Skutečně vrní. Kultivovaný chod silného zážehového agregátu o výkonu 162 kW je doslova protipólem síly, kterou ze svých útrob přenáší přesně řadícím manuálem na přední kola.

2) Stav vozu je kromě pár detailů vynikající. Nový majitel pravděpodobně zainvestuje několik set korun do opravy vyhřívání sedadel, jinak ale může sednout a jezdit bez jakýchkoli dalších investic.

3) Není vždycky lehké spojit požadavky na praktické a zábavné auto v jednom. Tady se nám to myslím podařilo.

4) Cena vozu byla poměrně příjemná. Dobrá zpráva pro všechny milovníky ostré jízdy s rodinnými závazky – na hromadu prostoru a úsměv za volantem nemusíte šetřit celý život.

Máme radost, když do sebe skládačka takhle dokonale zapadne. Mrkněte na fotky a video 🙂

 

 

 

 

Objednávka služeb

Videoprůvodce koupí ojetiny