Kuk na auto – naše nová služba ušetří spoustu peněz i starostí

Aleš Zich

Aleš Zich

S nadcházejícím létem se rozrostl nejen náš tým, ale i naše služby. Představujeme nejmladšího, nejlevnějšího a přitom pořádně nadupaného člena našich služeb: „Kuk na auto“ za pouhých 2,9 tis. Kč. Cože? Kompletní kontrola vozu jen za 2,9 tis. Kč? To jsme se jako cenově vrátili o pěkných pár let zpátky? Tak to zase ne. Naše zbrusu nová služba „Kuk na auto“ je krokem směrem k vám – aby vás tolik nebolelo, když si nás pozvete k vybranému autu a ono je zjevně nevhodné ke koupi či detailnější prohlídce.

„Kuk na auto“ je zkrácená prohlídka ojetého vozu na místě, kdy je při prvním ohledání vozidla upuštěno od jeho další kontroly.

Základním rozsahem „Kuku na auto“ je:

  • ohledání karoserie na prodělané havárie
  • optické zhodnocení celkového stavu auta
  • kontrolní start motoru
  • základní funkčnost a stav interiéru

Pokud v této fázi zjistíme, že je na voze zásadnější problém nebo vada a po společné dohodě upustíme od detailní prověrky vozu, zaplatíte jen 2,9 tis. Kč a jde se dál. Líbí se vám to? Věříme, že ano. Od nás je to vstřícný krok směrem k našim klientům, kdy jsme se rozhodli reagovat na situace, kdy je už na začátku prověrky jasné, že nemá smysl se autem zabývat. Jedinou podmínkou využití takto účtované kontroly je pokračování ve spolupráci formou další placené kontroly jiné ojetiny. A že je to léto, zlevnili jsme i naše další služby. A taky jsme přidali nové – třeba asistenci při prodeji vozu do výkupu autobazaru. Seznamte se s nimi. Třeba se vám nebo někomu z vašich blízkých bude naše pomoc při výběru a nákupu ojetého auta už brzy hodit.

Objednávka služeb

Videoprůvodce koupí ojetiny