Jak nenaletět při nákupu ojetiny
videoprůvodce zdarma (4 videa)


chevron-down

Více informací ve videu

Krok po kroku ukážeme, na co se přesně dívat před nákupem ojetiny. Navíc pošleme do emailu reálné vozy, které jsme prověřili.

Klikněte na tlačítko a získejte videoprůvodce koupí ojetiny ZDARMA!

play-circle

Video #1

jak poznat lakovaný
a vážněji havarovaný vůz

play-circle

Video #2

jak při zkušební jízdě odhalit potenciální závady

play-circle

Video #3

pohledová kontrola podvozku a auto
na zvedáku

play-circle

Video #4

kontrola klimatizace, ventilace nebo palubního počítače

Krok po kroku vám ukážeme, co před koupí zkontrolovat!

Rozhodli jsme se natočit celkem čtyři videa, ve kterých detailně popisuji postup, kterým s mými kolegy prověřujeme ojetá auta. Během následujících dnů postupně do vašeho e-mailu pošleme všechna čtyři videa. Dali jsme do nich 17-ti leté know-how a zcela zdarma!
Jako bonus se můžete těšit na pravidelné informace o prověřených ojetin z praxe.


Co obsahují 4 části videoprůvodce:

check-circle-o

Co ověřit nejdříve

Projdeme také karoserii zvenku i na skrytých místech a ukážeme si, jak poznat lakovaný a případně vážněji havarovaný vůz. Jak provést vizuální kontrolu a prohlídku motorového prostoru.

check-circle-o

Pohledová kontrola vozu

Auto na zvedáku nám umožní kontrolu stavu brzd, řízení, tlumičů pérování, podvozku, nebo výfuku. Zkontrolujeme také únik kapalin a poradíme jak poznat, že bylo auto opraveno po havárii.

check-circle-o

Startování a zkušební jízda

Při zkušební jízdě zkontrolujeme směrovou stabilitu, provedeme zkoušku akcelerace i brzdění. Řekneme si jak na kontrolu převodovky, i jak prověřit účinnost ruční brzdy.

check-circle-o

Dokončení prověrky vozu

Kontrola klimatizace, ventilace, palubního počítače a dalších věcí. Nezapomeneme ani na kontrolu identifikátorů, dokladů a celkové historie vozidla.


​Co o nás říkají klienti

quote-right

Jiří Kolda
Ford Focus


"Skvělá a profesionální činnost při posuzování ojetých vozů. Naprosto korektní přístup a férové jednání. Využil jsem jejich asistenci při koupi již druhého auta a mohu tuto firmu všem vřele doporučit."


Irina Filipová
Hyundai i30


"Kromě výběru skvělého auta, ze kterého mám radost jsem navíc dostala průběžně velkou podporu a hodně rad, které mi pomůžou se orientovat při provozu auta i v budoucnosti."

Zbyšek Nádeník
Citroën C4 Grand Picasso


"Pan Zich nám pomohl ušetřit desetitisíce a mnoho nervů, takže je zcela jasné, že se na něj obrátíme i s příští koupí vozu v budoucnu."

Jste připraveni? Začněte prvním videem:

2019  Autoaz.cz