"Jak nenaletět při nákupu ojetiny"

videoprůvodce zdarma (4 videa)

Více informací ve videu

Krok po kroku ukážeme, na co se přesně dívat před nákupem ojetiny. Navíc pošleme do emailu reálné vozy, které jsme prověřili.

Klikněte na tlačítko a získejte videoprůvodce koupí ojetiny ZDARMA!

Krok po kroku vám ukážeme, co před koupí zkontrolovat!

Rozhodli jsme se natočit celkem čtyři videa, ve kterých detailně popisuji postup, kterým s mými kolegy prověřujeme ojetá auta. Během následujících dnů postupně do vašeho e-mailu pošleme všechna čtyři videa. Dali jsme do nich 17-ti leté know-how a zcela zdarma!
Jako bonus se můžete těšit na pravidelné informace o prověřených ojetin z praxe.

Co obsahují 4 části videoprůvodce:

Co ověřit nejdříve

Projdeme také karoserii zvenku i na skrytých místech a ukážeme si, jak poznat lakovaný a případně vážněji havarovaný vůz. Jak provést vizuální kontrolu a prohlídku motorového prostoru.

Startování a zkušební jízda

Při zkušební jízdě zkontrolujeme směrovou stabilitu, provedeme zkoušku akcelerace i brzdění. Řekneme si jak na kontrolu převodovky, i jak prověřit účinnost ruční brzdy.

Pohledová kontrola vozu

Auto na zvedáku nám umožní kontrolu stavu brzd, řízení, tlumičů pérování, podvozku, nebo výfuku. Zkontrolujeme také únik kapalin a poradíme jak poznat, že bylo auto opraveno po havárii.

Dokončení prověrky vozu

Kontrola klimatizace, ventilace, palubního počítače a dalších věcí. Nezapomeneme ani na kontrolu identifikátorů, dokladů a celkové historie vozidla.

​Co o nás říkají klienti

Jiří Kolda

Ford Focus

“Skvělá a profesionální činnost při posuzování ojetých vozů. Naprosto korektní přístup a férové jednání. Využil jsem jejich asistenci při koupi již druhého auta a mohu tuto firmu všem vřele doporučit.”

Irina Filipová

Hyundai i30

“Kromě výběru skvělého auta, ze kterého mám radost jsem navíc dostala průběžně velkou podporu a hodně rad, které mi pomůžou se orientovat při provozu auta i v budoucnosti.”

Zbyšek Nádeník

Citroën C4 Grand Picasso

“Pan Zich nám pomohl ušetřit desetitisíce a mnoho nervů, takže je zcela jasné, že se na něj obrátíme i s příští koupí vozu v budoucnu.”

Jste připraveni? Začněte prvním videem: