Neuvěřitelné! Tenhle Ford Focus má najeto přes 270 tis. km!

Admin

Admin

Auto, které dobře známe. Auto, které jsme s naším klientem kupovali jako čtyři roky používaný a slušně zajetý vůz v roce 2015. A auto, které je přes svůj, na české poměry, vysoký nájezd stále ve výborném stavu. Na tom se rozhodně mimo jiné podepsal i meziměstský provoz obou majitelů.

Příjemná výbava, ale především původní a stále velmi dobře sloužící komponenty podvozku, tlumičů a spojky. K tomu výkonný dobře fungující motor, který má před sebou ještě pěkný kus života. Na rozdíl od dieselu 1.6 s výkonem okolo 70-80 kW, který se obvykle ve Focusech používá, má tenhle kousek pod kapotou výborný pohon 2.0 TDCi o výkonu 103 kW. Očekáváte-li od svého vozu svižnou jízdu a parádní dynamiku, pak je tohle auto krokem správným směrem.

Důkladné kontrole jsme podrobili i často diskutovaný DPF filtr. Ale tohle auto má opravdu vše v pořádku.  Zcela čistý výfuk bez sazí je toho důkazem. Tak to má být! V dohledné době žádné investice zkrátka nehrozí.

Tenhle kousek je důkazem, že i auto s nájezdem sahajícím k magické hranici 300 tis. km, má ještě velký kus života před sebou.  A ještě jedna dobrá zpráva – takhle tutovka je k mání :-).

Objednávka služeb

Videoprůvodce koupí ojetiny