Videoprůvodce nákupem ojetiny

 

„Rozhodli jsme se natočit celkem čtyři videa, ve kterých detailně popisuji postup, kterým s mými kolegy prověřujeme ojetá auta. Pokud i vy chcete umět rozeznat skutečný stav ojetiny, ověřit si správně nájezd, historii a rozpoznat, zda nebyla havarovaná, zaregistrujte se níže a my vám během následujících dnů postupně do vašeho e-mailu pošleme všechna čtyři videa. Dali jsme do nich mnoho unikátního více než 17ti letého know how a přesto jsme se rozhodli poskytnout Vám je zcela zdarma! A jako bonus se můžete těšit na občasný živý webinář, který vždy ohlásíme předem a ve kterém se mne můžete ptát na cokoli, co vás zajímá v souvislosti s nákupem ojetin. Těším se :-)“ Aleš Zich, Auto AZ Consulting

V celkem čtyřech dílech našeho průvodce vám názorně krok za krokem ukážeme, co na ojetém voze před koupí zkontrolovat. 

  • V prvním díle si probereme, jaké skutečnosti si prověřit o vozidle předem. Projdeme také karoserii zvenku i na skrytých místech a ukážeme si, jak poznat lakovaný a případně vážněji havarovaný vůz, i jak provést vizuální kontrolu ojetiny a prohlídku motorového prostoru.
  • Ve druhém díle ukážeme, jak při startování a zkušební jízdě odhalit potenciální závady. Při zkušební jízdě zkontrolujeme směrovou stabilitu, provedeme zkoušku akcelerace i brzdění. Řekneme si jak na kontrolu převodovky, i jak prověřit účinnost ruční brzdy.
  • Ve třetím díle provedeme celkovou pohledovou kontrolu podvozku. Auto na zvedáku nám umožní kontrolu stavu brzd, řízení, tlumičů pérování, podvozku, nebo výfuku. Zkontrolujeme také únik kapalin a poradíme jak poznat, že bylo auto opraveno po havárii.
  • V posledním čtvrtém díle prověrku dokončíme. Ukážeme úkony, které je nezbytné provést po testovací jízdě, například kontrolu klimatizace, ventilace, nebo palubního počítače. Nezapomeneme ani na kontrolu identifikátorů, dokladů a celkové historie vozidla.

Ještě před tím, než se přihlásíte, nezapomeňte prosím sdílet tuto stránku na facebooku, informace ze série videonávodů se budou jistě hodit i vašim přátelům.